Badania prenatalne realizowane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej na terenie Poznania

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET umożliwione jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się sporą renomą, o czym świadczy między innymi zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, udowadniające, że są w tym miejscu wykonywane nowoczesne badania prenatalne.

Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również takich z ryzykiem. Kompleksowa pomoc ginekologiczna jest możliwa, ponieważ zatrudnieni są w tym miejscu medycy z wielu specjalizacji, a ginekolodzy stale podnoszą własne umiejętności. Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane wyjątkowo precyzyjnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą doskonale otoczone troską.

Przeprowadzane są jednocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa różne wad płodu. Wśród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa oraz trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży może poczuć się w tym miejscu bezpiecznie i odczuwać komfort. Przed przeprowadzeniem testu przeprowadzony jest dokładny wywiad medyczny. W dodatku przyszłe mamy mogą również oczekiwać na wsparcie informacyjne w wyborze optymalnego testu pod jej konkretny przypadek.

Termin badania za każdym razem jest dostosowany do możliwości pacjentki. Do przeprowadzenia badania konieczne jest 10 ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od sześciu do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, przynależącym do GENEPLANET, działającego na terenie UE. To po raz kolejny wskazuje na renomę podanej placówki. Informacje na temat testu a także niezbędne informacje organizacyjne opublikowane są na stronie placówki. Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.