Makijaż permanentny oczu wykonywany w London Esthetics

Makijaż permanentny oczu oferowany w London Esthetics zalicza się do standardowych świadczeń z obrębu mikropigmentacji. Z uwagi na to że oczy to centralny punkt na twarzy, warto je podkreślić starannie wyrysowanym konturem. To rekomendowane szczególnie dla takich pań, które standardowo nie chciałyby poświęcać czasu na nakładanie eyelinera. Naturalne podkreślenie górnej oraz dolnej powieki sprawia, że oczy będą znacznie bardziej wymowne. Klientki mają możliwość również decydować się na grubszą kreskę, zależnie od upodobań. Wówczas można pozbyć się niestabilnych linii. Zabieg taki jak makijaż permanentny oczu wykonany jest przez wykwalifikowanych ekspertów. Jest on bezbolesny i nie jest związany z dużą ingerencją, czyli nie ma potrzeby brać wolnego w pracy oraz przejmować się powikłaniami. Pełne zagojenie następuje do kilku dni i wówczas też pigment nabierze utrwalonego wybarwienia.

Makijaż permanentny kreski oka jest dedykowany zwłaszcza takim osobom, które będą zmagać się z wrażliwszą skórą albo też standardowo z pewnych przesłanek nie mogą stosować tradycyjnych kosmetyków przeznaczonych do zrobienia make upu. Zabieg sprawdza się także u pań, które są aktywne sportowo, pływają albo też realizują pozostałe czynności, jakie mogą wywołać rozmywanie się tradycyjnego makijażu.

Każda osoba interesująca się podanym zabiegiem musi zapisać się na pierwsze spotkanie. Na podstawie rozmowy z klientką, ekspert dobierze wyjście właściwe do jej rodzaju skóry. Pierwsza konsultacja zabiegowa potrwa około dwóch godzin. Poza rozmową i zabiegiem udzielone są wiadomości na temat zagojenia i opieki po zabiegu.

Specjalista namaluje kształt eyelinera, wskazując na kolor, grubość oraz rodzaj pociągnięcia. Po uzgadnianiu i akceptowaniu kształtu nastąpi wykonanie. Każdy etap zabiegu będzie udokumentowany na fotografii. Pacjentka będzie też poinformowana o tym, że po mniej więcej czterech do sześciu tygodni powinna pojawić się na dopigmentowaniu. Po makijażu permanentnym oczu powieki mogą być delikatnie zaczerwienione. Wybrane klientki poczują także dyskomfort, jeśli pojawi się niewielka opuchlizna. W większości wypadków aczkolwiek można wrócić do standardowych czynności jeszcze takiego samego dnia. Pełne utrwalenie pigmentacji zajmuje kilka tygodni.